Kurs Bilgileri

Kurs Yeri            : Özlüce

Kurs Bölgeleri    : Nilüfer, Osmangazi ilçeleri

Servis İmkanı     : Var

Kurslarımız yarı olimpik yüzme havuzunda tamamen hijyenik ve tüm kontrolleri yapılmış sağlıklı havuzlarda gerçekleştirilir. Bursa’da yüzme kursu denilince akla ilk Nilüfer Yüzme Spor Kulübü gelir.

Kurs Detayları

Yetişkinlere Yönelik Yüzme Kurslarımız Bursa’nın en iyi havuzlarında temiz ve güvenli olarak yapılmaktadır. Yüzmeyi bilmeyen kalmasın diyoruz ve kısa sürede aktif çalışma programımızla herkese yüzmeyi öğretiyoruz. Nilüfer Yüzme Spor Kulübü ekibi her geçen gün büyüyen kadrosu ile yoğun ders programlarını sizlere en uygun şekilde tasarlayarak Bursa’da yüzme kursunun farkını yine ortaya koyuyor. Yüzmeyi öğrenmenin en eğlenceli yolu, Nilüfer Yüzme Spor Kulübü!

Bursa’da yüzme kursu denildiğinde profesyonel kadrosu ve merkezi bölgelerdeki hijyenik yüzme havuzlarıyla miniklerimizden yetişkinlerimize kadar A’dan Z’ ye herkesin yüzmeyi öğrenmesini sağlayan Nilüfer Yüzme Spor Kulübü bugün ve gelecekte de sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor. Yüzmeyi öğrenmenin en eğlenceli yolu, Nilüfer Yüzme Spor Kulübü!

Çocuklara Yönelik Yüzme Kurslarımız ise Bursa’nın en iyi havuzlarında temiz ve güvenli olarak yapılmaktadır. Yüzmeyi bilmeyen kalmasın diyoruz ve kısa sürede aktif çalışma programımızla herkese yüzmeyi öğretiyoruz. Çocuk yüzme kurslarında servis. uygun fiyat ve uzman eğitmen kadrosu avantajlarından Nilüfer yüzme spor kulübü ayrıcalıklarıyla faydalanabilirsiniz. Yeni dönem yüzme kursu kayıtlarımızı kaçırmayın!

IMG_4872
IMG_4842
Çocuk - Yetişkin Yüzme Kursu